VÁŠ ODKAZ ZDENejlevnější PIERCINGTattoo TRIKA
Doporučujeme www.facebook.com/SceneCoreCz

Inspirace - Jak nosit nadkolenky?

Viviana / 2015-03-15 11:45:46 / Inspiration

Pomalu se začíná oteplovat, přichází jaro a spousta holek přemýšlí, co bude nosit. Na kalhoty za chvilku začne být horko, ale na sukni to pořád není, co si tedy obléct? Ideální by bylo něco mezi. Pokud si nevíte rady, zkuste nadkolenky. Já se do nich přímo zamilovala.

Inspirace - Pokojíčky

Viviana / 2015-02-04 21:00:15 / Inspiration

Jaro se blíží. Začátkem každého nového roku vnímám všechno rozkvétající kolem, přijímám novou energii a taky mám chuť udělat nějaké změny. Letos se budu snažit jak o změny v mém šatníku, tak i o změny v mém pokoji. Pokud máte také rádi změny, můžete se inspirovat!

Abstraktní Tetování, stále popularnější!

Nami / 2012-12-10 13:00:10 / Inspiration

Abstraktní umění má velmi široký pojem pro umění, které narušuje tvary a formy nalezené v realitě. V abstraktní uměleckém díle lze použít linky, tvary a rukopis...vytváří představu o objektu, místa nebo osoby, spíše než přesné vizuální reprezentace.Dílo: Českého umělce: OndrasheAbstraktní umění je jak už jsem říkala, často tvořeno tvary

Střih vlasů - Pixie Cut

MargaretteKim / 2013-05-08 08:50:57 / Inspiration

Pixie cut je poslední dobou velmi oblíbený styl střihu vlasů.Jedná se o střih vlasů, kdy jsou vlasy kratší na zadní straně a po bokách hlavy a na vrcholku delší. Hodím vám tu i pro inspiraci pár fotek, takže se bát nemusíte.Tyto česy jsou propagováne již od roku 1950, kdy ho nosila Audrey Hepburnová z filmu Roman Holiday. Podzději v roce 1960 h

Velikonoce - Vajíčka :)

MargaretteKim / 2013-04-01 10:59:26 / Inspiration

Tak dneska máme Velikonoce, pochlubte se kolikrát jste dnes dostaly děvčata?Já naštěstí jen 3x, ale pokaždé Jalovcem, tak jsem celá osypaná.Já vám sem mimo to hážu pár obrázku vajíček, pokud jste taky malovaly vajíčka, hoďte nám své výtory na senecore fanpage na zeď :))

Japanese Street Fashion Inspiration

MargaretteKim / 2012-11-18 15:28:56 / Inspiration

Představujeme vám pár fotografií, které vás zavedou do světa Japonské módy a její rozmanitosti. Nechte se inspirovat nejen neodolatelnými účesy, perfektně volenými doplňky, ale i velice originálním stylem oblečení. Určitě všichni víte, jak je Japosnká móda zvláštní a originální, proto se nechte isnpirovat.