VÁŠ ODKAZ ZDENejlevnější PIERCINGTattoo TRIKA

Swag - význam?

Maaya / 2012-11-22 19:54:41 / Styles
-

článek od Andenky

Slovo Swag se stává čím dál známějším a všude se říká. Ale zná každý jeho význam?

Tohle slovo je samozřejmě v angličtině, používá se v některých částech Ameriky. No, teď  momentálně už po celém světě, ale ztratilo svůj význam.

Pokud studujete angličtinu, můžete taky vědět, že sprostá slova u nich nejsou tak, jako u nás...u nás máme různé nadávky a oni u všeho používaj jen Fuck a nebo Sucks, Shit a nevím co vše.....
A protože se nějaká partička ze školy nudila (podle všeho co jsem zjistila) a vymýšleli nějaké novodobé slovíčko, tak prostě začali na vše psát SWAG = slovo které je nahrazené a dá se říct slovem "Cool" (swag má ale větší šmrnc). Slovo se stalo tak chytlavým, že ho můžeme vidět snad všude.
 
Všude se tedy spekuluje u čeho se přesně toto slovo používá, zda si tak lidi říkají volně na ulici a nebo to jen píšou?

Ano to je přesně ono.

Slovo "SWAG" podle všeho, bylo určeno pouze lidem pod fotky, pokud je někdo nečím výjimečný, jedinečný (má napřílad stylové oblečení).
 
Slovo SWAG Dnes, jak už bylo někde psáno:
Slovo "SWAG" se začalo také používat pro každého, kdo udělá něco "jinak" a stojí si za tím jako za novým trendem. (Vyspal se se spoustou holek, tak je nejvíc Swag .D) Slovo "swag" také někteří melou pořád dokola, aby ostatní přesvědčili, že oni ho tedy rozhodně mají. Někdy mám pocit, že to došlo tak daleko, že rohlík namazaný hořčicí přilepený na hlavě je swag. Což sice je, ale jaký? Co o tobě vypovídá? Nemyslím si, že slovo "swag" by mělo samo o sobě zakrývat a omlouvat, že jsi prostě jen blbec.
 
Slovo Swag, obzvláště ve tvaru "swagger", můžeme najít i v textech devadesátkových skupin.....Momentálně slovo zase oživlo a stalo se tak fenomenálním, že se opět začalo používat v různých písních, zejména hoperských, popových..místo zvyklých sprostých písní, můžete jenom slyšet samé (Swag, Swagger, Swaggin). Takže díky hiphopu se dá i říct, že se tohle slovíčko trošku víc rozrostlo, ale ztratilo prostě význam..
 
Dneska je podle všeho prostě každý S.W.A.G. , protože každý má svůj styl a je něčím výjimečný
 

Jaký má podle vás slovo SWAG význam??

A co vůbec na tuhle šílenost říkate vy?

Podporte článek

 
 

Další články


POČET KOMENTÁŘŮ: 1

0

CAPTCHA Image * Antispam:

-
kokos - 05.06.2014 17:44 (odpovědět)
no já si myslím že je to trochu ujeté ale nic na plat